turnaje 2013

STATISTIKA ÚČASTI A VÝSLEDKŮ NA TURNAJÍCH 2013

POŘADÍ
k 31.12.
JMÉNOTURNAJŮ
(venku/doma)
ZA ÚČASTZA UMÍSTĚNÍCELKEM
1.Vondráček K.V.14 (12/2)170274444
2.Kovářová L.12 (10/2)160212372
3.Bořánek M.12 (10/2)150220370
4.Hůrka J.10 (8/2)110192302
5.Přerostová H.7 (5/2)80142222
6.Salva J.7 (6/1)70118188
7.Hosnedl P.6 (4/2)60118178
8.Soukup L.6 (5/1)60102162
9.Rosa V.3 (2/1)304676
10.Hosnedl J.3 (2/1)302858
11.Aiznerová P.3 (2/1)301646
12.Rosa P.2 (0/2)202444
13.-14.Hubený D.1 (0/1)10616
13.-14.Polívková A.1 (0/1)10616
15.Salvová M.1 (1/0)10212
16.-17.Čermáková M.0000
16.-17.Pláničková J.0000
neklas.Vopavová B.------členství
pozastaveno
tabulka A - dle aktuální členské základny

jednotlivá umístění 2013 a srovnání...

JMÉNO
JEDNOTLIVÁ UMÍSTĚNÍ
pořadí.(počet týmů na turnaji)
SROVNÁNÍ 2012
umístění / počet turnajů
SROVNÁNÍ 2011
umístění / počet turnajů
Aiznerová P.8.(8) - 6.(11) - 20.(20)- / 0- / 0
Bořánek M.5./4.-6./(9) - 4.(14) - 9.(17) - 22.(30) - 11.(12) - 6.(10) - 5.(8) - 1.(11) - 24.(33) - 4.(8) - 5.(24) - 2.(20)2. / 113. / 4
Čermáková M....- / 0- / 0
Hosnedl J.12.(17) - 16.(18) - 4.(8)10. / 2- / 0
Hosnedl P.7.(17) - 5.(12) - 3.(10) - 10.(18) - 3.(8) - 4.(20)8. / 44. / 4
Hubený D.6.(8)- / 0- / 0
Hůrka J.11.(17) - 2.(12) - 5.(12) - 4.(18) - 2.(8) - 4.(12) - 7.(11) - 22.(33) - 1.(8) - 7.(20)4. / 56. / 2
Kovářová L.6.(17) - 11.(12) - 1.(12) - 73.(73) - 7.(8) - 1.(12) - 5.(11) - 24.(33) - 8.(8) - 5.(35) - 15.(24) - 15.(20)5. / 6- / 0
Pláničková J....- / 09. / 1
Polívková A.6.(8)11. / 17. / 1
Přerostová H.7.(17) - 5.(12) - 3.(10) - 10.(18) - 3.(8) - 22.(33) - 4.(20)6. / 52. / 6
Rosa P.8.(12) - 2.(8)3. / 6- / 0
Rosa V.9.(18) - 2.(8) - 6.(11)9. / 3- / 0
Salva J.11.(17) - 2.(12) - 6.(10) - 4.(12) - 7.(11) - 1.(8) - 7.(20)7. / 48. / 1
Salvová M.20.(20)- / 05. / 3
Soukup L.6.(17) - 1.(12) - 7.(8) - 1.(12) - 5.(11) - 15.(20)- / 1- / 0
Vondráček K.V.5./4.-6./(9) - 4.(14) - 9.(17) - 22.(30) - 8.(12) - 5.(12) - 4.(18) - 4.(8) - 10.(12) - 1.(11) - 22.(33) - 4.(8) - 5.(24) - 2.(20)1. / 151. / 7
Vopavová B....- / 0- / 0
tabulka B - členové abecedně

VYSVĚTLIVKY K TABULKÁM
TABULKA A: body za účast: turnaj typu reional – 10 bodů, turnaj z termínovky ČAPEK (bez ohledu na typ) – 20 bodů /// body za umístění: poměrný dvojnásobek bodů podle počtu účastníků (příklad: na turnaji 16 týmů, tj. 1. místo 32 bodů, 2. místo 30 bodů atd., poslední místo vždy 2 body).
TABULKA B: zápis jednotlivých umístění. První číslo s tečkou značí dosažené umístění, číslo v závorce počet týmů na daném turnaji. Pokud nebylo stanoveno konečné pořadí, výpočet byl stanoven z prostředního a lepšího umístění mezi neklasifikovanými týmy. Anebo dle dostupných výsledků jedn. utkání – údaj v lomítkách.

ZAVLEKOVSKÁ KOULE III., 19.10.2013, Zavlekov, turnaj dvojic, 20 týmů

2. místo – tým YABU – Bořánek M., Vondráček K.V.
postup ze zákl. skup., 1. ve skup. postoupivších, porážka ve finále
4. místo – tým HOPÍCI – Hosnedl P., Přerostová H.
postup ze zákl. skup., 2. ve skup. postoupivších, pořážka o 3. místo
7. místo – tým SAHU – Hůrka J., Salva J.
postup ze zákl. skup., 4. ve skup. postoupivších, vítězství o pořadí
15. místo – tým SUPI – Kovářová L., Soukup L.
nepostup ze zákl. skup., v “B” vítězsví o pořadí
20. místo – tým LÉKÁRNICE – Aiznerová P., Salvová M.
nepostup. ze zákl. skup., žádná výhra v “B”, porážka o pořadí
systém turnaje:
4 zákl. skupiny po 5/dvě skup. postoupivších po 4 / zápas o konečné pořadí
dohrávka nepostoupivších; rozhodčí – K.V. Vondráček; typ Bowle09 – REGIONAL
individuální klasifikace série tří turnajů Zavlekovské koule: (cca 50 účastníků)
5. místo – Vondráček K.V. (2 turnaje, 4. a 2. místo, vítěz rozstřelu, 60 b.)
6. místo – Bořánek M. (2 turnaje, 4. a 2. místo, poražený v rozstřelu, 60 b.)

BŮČKOVO PODZIMNÍ KOULE, 5.10.2013, Kolová, turnaj dvojic, 24 týmů

5. místo – tým Bořánek M., Vondráček K.V.
po zákl. kole 13. místo (2 výhry, 2 prohry), postup do 16 pavouka, vítěz osmifinále, poražený ve čtvrtfinále, vítěz o 5.-8. místo, vítěz o 5. místo
15. místo – tým Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
po zákl. kole 7. místo (3 výhry, 1 prohra), postup do 16 pavouka, poražený osmifinále, poražený o 9.-16. místo, vítěz o 15. místo
systém turnaje:
základ čtyři kola švýcar, šestnáctka k.o. pavouk + dohrávky ; typ Bowle09 – ČAPEK

GRAND PRIX EGRENSIS, 28.9.2013, Cheb, turnaj dvojic, 35 týmů

5. místo – tým Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
postup mezi 16, celkem osm utkání (6 vítězství, 2 prohry)
systém turnaje:
základní část – čtyři kola švýcar, pavouk k.o. 16 + dohrávka ; typ Bowle09 – ČAPEK

NEPOMUCKÁ KOULE, 21.9.2013, Nepomuk, turnaj dvojic, 8 týmů

1. místo – tým SAHU – Hůrka J., Salva J.
šest vítězství, jedna porážka
4. místo – tým YABU – Bořánek M., Vondráček K.V.
čtyři vítězství, tři porážky
8. místo – tým SUPI – Kovářová L., Kubeš M. (nečlen)
sedm porážek
systém turnaje:
osm týmů každý s každým, pořadí dle počtu vítězství a skóre ; typ Bowle09 – REGIONAL

GEKON – o křišťálovou tašku, 14.9.2013, Loděnice, turnaj trojic, 33 týmů

22. místo – tým Hůrka J., Přerostová H., Vondráček K.V.
21. místo po zákl. kole (2 výhry, 2 prohry), 6. místo v “B” (2 výhry, 1 prohra)
24. místo – tým Bořánek M., Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
19. místo po zákl. kole (2 výhry, 2 prohry), 8. místo v “B” (1 výhra, 2 prohry)
systém turnaje:
základ čtyři kola švýcar, šestnáct k.o. pavouk + dohrávky; “B” turnaj (13 týmů) na tři kola švýcar; pozn.: pořadí a body zde počítány v návaznosti na 16 postoupivších a z 33 týmů celkem ; typ Bowle09 – ČAPEK

CHOCENICKÝ ŠOUPÁK, 7.9.2013, Chocenice, turnaj dvojic, 11 týmů

1. místo – tým YABU – Bořánek M., Vondráček K.V.
vítěz zákl. skup., vítěz skup. postoupivších, vítěz finále
5. místo – tým SUPI – Kovářová L., Soukup L.
vítěz zákl. skup., 3. ve skup. postoupivších, vítěz utkání o pořadí
6. místo – tým AIRO – Rosa V., Aiznerová P. (nečlenka)
2. v zákl. skup., 3. ve skup. postoupivších, poražený o pořadí
7. místo – tým SAHU – Hůrka J., Salva J.
3. v zákl. skup., 4. ve skup. postoupivších, vítěz utkání o pořadí
systém turnaje:
tři zákl. skup. po čtyřech (jedna po třech), dvě skup. po čtyřech postoupivších, dohrávka o pořadí ; typ Bowle09 – REGIONAL

NOČNÍ TURNAJ, 24.8.2013, Dobřany, turnaj dvojic, 12 týmů

1. místo – tým SUPI – Kovářová L., Soukup L.
vítěz zákl. skup., vítěz čtvrtfinále, vítěz semifinále, vítěz finále
4. místo – tým SaHu – Hůrka J., Salva J.
vítěz zákl. skup., vítěz čtvrtfinále, poražený semifinalista, poražený o 3. místo
10. místo – tým MIX – Vondráček K.V., Jankovská V. (nečlenka)
nepostup ze zákl. skup., 2. v “B” turnaji (2 vítězství, 1 prohra)
systém turnaje:
čtyři zákl. skup. po třech, k.o. pavouk osmi (finále + o 3. místo), “B” turnaj čtyř každý s každým ; typ Bowle09 – REGIONAL

BON JOUR PÉTANQUE, 17.8.2013, Klatovy, turnaj trojic, 8 týmů

2. místo – tým ZAJEČÁK – Hůrka J., Rosa P., Rosa V.
3. místo – tým HOPÍCI – Hosnedl P. Přerostová H., Kupcová I. (nečlenka)
4. místo – tým BOWLE – Hosnedl J., Vondráček K.V., Vácha V. (nečlen)
5. místo – tým KAČÁCI – Bořánek M., Bořánková P. (nečlenka), Mazanec M. (nečlen)
6. místo – tým TJJ – Hubený D., Polívková A., Šimůnková T. (nečlenka)
7. místo – tým SUPI – Kovářová L., Soukup L., Soukup D. (nečlen)
systém turnaje:
čtyři kola švýcar, první čtyři k.o. pavouk (semifinále + finále + o třetí místo) ; typ Bowle09 – REGIONAL

1. NOČNÍ TURNAJ, 10-11.8.2013, Nepomuk, turnaj dvojic, 18 týmů

4. místo – tým YaJi – Hůrka J., Vondráček K.V.
vítěz zákl. skup., 2. ve skup. postoupivších, poražený o 3. místo
9. místo – tým TRIPLET – Rosa V., Danihelková E. (nečlenka)
nepostup ze zákl. skup., divoká karta v “B”, vítěz o 9. místo kontumačně
10. místo – tým HOPÍCI – Hosnedl P., Přerostová H.
nepostup ze zákl. skup., 1. v “B” skup., poražený o 9. místo komtumačně
16. místo – tým HoŠi – Hosnedl J., Šimůnková T. (nečlenka)
nepostup ze zákl. skup., nedohráno “B” osmi
systém turnaje:
čtyři zákl. skup. po čtyřech, dvě skup. po čtyřech postoupivších, dohrávka o pořadí ; typ Bowle09 – REGIONAL

MČR SMÍŠENÝCH DVOJIC, 10.8.2013, Vědomice, turnaj dvojic, 73 týmů

73. místo – tým Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
čtyři prohry v základní části
systém turnaje:
základní část – čtyři kola švýcar ; typ Bowle09 – ČAPEK

POHÁR MĚSTA NEPOMUKA, 20.7.2013, Nepomuk, turnaj dvojic, 10 týmů

3. místo – tým HOPÍCI – Hosnedl P., Přerostová H.
2. v zákl. skup., vítěz skup. postoupivších, poražený semifinalista, vítěz o 3. místo
6. místo – tým BoSa – Bořánek M., Salva J.
1. v zákl. skup., třetí ve skup. postoupivších, poražený o 5. a 6. místo
systém turnaje:
dvě zákl. skup. (každý s každým) po pěti, dvě skup. postoupivších po čtyřech, pavouk čtyř – semifinále, finále a o třetí místo ; typ Bowle09 – REGIONAL

SNACK-PIVNICE CUP, 20.7.2013, Dobřany, turnaj dvojic, 12 týmů

1. místo – tým SUPI – Kovářová L., Soukup L.
2. v zákl. skup., 1. ve skup. postoupivších, vítěz finále
5. místo – tým YaJi – Hůrka J., Vondráček K.V.
2. v zákl. skup., 2. ve skup. postoupivších, vítěz utkání o pořadí
systém turnaje:
čtyři zákl. skupiny (každý s každým) po třech, z každé dva postupující do “A” turnaje (dvě skup. po čtyřech), zápas o konečné pořadí; typ Bowle09 – REGIONAL

BOWLE CUP, 13.7.2013, Klatovy, turnaj dvojic, 12 týmů

2. místo – tým SaHu – Hůrka J., Salva J.
1. v zákl. skup., 1. ve skup. postoupivších, poražený finalista
5. místo – tým Hopíci – Hosnedl P., Přerostová H.
1. v zákl. skup., 3. ve skup. postoupivších, vítěz utkání o pořadí
8. místo – tým YaRo – Rosa P., Vondráček K.V.
4. v zákl. skup., 1. ve skup. nepostoupivších, poražený finalista “B” turnaje
11. místo – tým Klepeta – Bořánek M., Kovářová L.
3. v zákl. skup., 3. ve skup. nepostoupivších, vítěz utkání o pořadí
systém turnaje:
tři zákl. skupiny (každý s každým) po čtyřech, z každé dva postupující do “A” turnaje (dvě skup. po třech), zápas o konečné pořadí; doprovodný “B” turnaj nepostoupivších (dvě skup. po třech), zápas o pořadí; typ Bowle09 – REGIONAL

XVII. KOLOVSKÁ KOULE, 25.5.2013, Kolová (okres Karlovy Vary), turnaj dvojic, 30 týmů

22. místo – tým Bořánek M., Vondráček K.V.
25. po zákl. kole (1 výhra, 3 prohry); v B turnaji 6. místo (2 výhry, 1 prohra)
systém turnaje: 4 kola švýcar + 16 k.o. pavouk/B turnaj – 3 kola švýcar; typ Bowle09 – ČAPEK

PETANQUE VÍKEND, 4.5.2013, Nepomuk, turnaj dvojic, 17 týmů

6. místo – tým LuLu – Kovářová L., Soukup L.
postup ze zákl. sk., vyřazený čtvrtfinalista “A” pavouka
7. místo – tým PH – Hosnedl P., Přerostová H.
postup ze zákl. sk., vyřazený čtvrtfinalista “A” pavouka
9. místo – tým YaBu – Bořánek M., Vondráček K.V.
nepostup. ze zákl. skup., finalista a vítěz “B” turnaje
11. místo – tým SaHu – Hůrka J., Salva J.
nepostup. ze zákl. skup., vyřazený semifinalista “B” pavouka
12. místo – tým HoŠi – Hosnedl J., Šimůnková T. (nečlenka)
nepostup. ze zákl. skup., vyřazený semifinalista “B” pavouka
systém turnaje:
zákl. skupiny/k.o. “A” pavouk osmi postoupivších/zápas o konečné pořadí
doprovodný turnaj nepostoupivších – k.o. “B” pavouk/pořadí vyřazených dle skóre; typ Bowle09 – REGIONAL

ZAVLEKOVSKÁ KOULE I., 20.4.2013, Zavlekov, turnaj dvojic, 14 týmů

4. místo – tým YaBu – Bořánek M., Vondráček K.V.
2. v zákl. skup., 2. ve finál. skup., prohra o 3. místo
systém turnaje: skupiny/skupiny postoupivších/o konečné pořadí; typ Bowle09 – REGIONAL

JARNÍ TURNAJ, 23.3.2013, Dobřany, turnaj dvojic, 9 týmů

4.-6. místo – tým Bořánek M., Vondráček K.V.
2. ve skupině – postup, vyřazeni v semifinále
systém turnaje: skupiny/vyřazovací semifinále/finálová skupina tří; typ Bowle09 – REGIONAL