Členská základna

Hosnedl Petr; č. p. 002, ZČ od 12.10.2011;
Polívková Alena; č. p. 003, ZČ od 12.10.2011; člen rady
Hosnedlová (Přerostová) Hana; č. p. 004, ZČ od 12.10.2011; sekretář, správce webu
Salvová Martina; č. p. 005, ZČ od 12.10.2011; sídlo o.s.
Pláničková Jana; č. p. 008, ZČ od 12.10.2011
Hůrka Jindřich; č. p. 010, ZČ od 12.10.2011; ČAPEK; hospodář
Bořánek Miloslav; č. p. 011, ZČ od 12.10.2011; ČAPEK
Rosa Veronika; č. p. 014, ZČ od 12.10.2011;
Rosa Petr; č. p. 015, ZČ od 12.10.2011; člen rady
Kovářová Lucie; č. p. 017, ZČ od 12.10.2011; ČAPEK; prezident
Salva Jiří; č. p. 019, ZČ od 12.10.2011; ČAPEK; sídlo o.s.
Soukup Luboš; č. p. 020, PČ od 6.1.2013; ČAPEK
Mikulášková Věra; č. p. 024, PČ od 10.8.2014
Novotný Vítězslav; č. p. 025, PČ od 10.8.2014
Jindra Hůrková; č. p. 026, PČ od 1.1.2015; ČAPEK
Martin Kubeš; č. p. 027, PČ od 1.1.2015
David Soukup; č. p. 028, PČ JUNIOR od 1.4.2015; ČAPEK
Karolina Vítovcová; č. p. 029, PČ od 1.1.2017; ČAPEK
Michal Klasna; č. p. 030, PČ od 10.6.2017
Martin Macháček; č. p. 031, PČ od 10.6.2017
Lucie Hůrková; č. p. 032, PČ od 1.1.2018
Zdeněk Hulec; č. p. 033, PČ od 1.1. 2018; ČAPEK
Michal Hulec; č. p. 034, PČ od 1.1. 2018

vysvětlivky:
č.p. = číslo průkazu klubu
ZČ = zakládající člen (od kdy)
PČ = přistoupivší člen (od kdy)
ČAPEK = platná licence asociace