Turnaje 2019

Memoriál CdP Loděnice, dvojice, 46 týmů

2. místo – Zdeněk Hulec (PK Klatovy), Jaroslav Felčárek (FRAPECO)

21. místo – Michal Hulec, Jindřich Hůrka

42. místo – Lucie Hůrková, Jindra Hůrková

MČR 1 x 1, jednotlivci, 138 týmů

65. – 90. místo – Lucie Hůrková

91. – 134. místo – Zdeněk Hulec

Noční koulování Nepomuk, dvojice, 12 týmů

1. místo – Lucie Kovářová (PK Klatovy), Petr Hnojský (PK Zavlekov)

3. místo – Miloslav Bořánek, Martin Macháček

5. místo – Jindřich Hůrka (PK Klatovy), Pavel Jiráň (PK Nepomuk)

9. místo – Karolína Vítovcová, Jindra Hůrková

CENTROPE ČESKO, trojice, 123 týmů

41. místo – Karolína Vítovcová, Lucie Hůrková, Jindra Hůrková

105. místo – Lucie Kovářová, Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec

MČR 3 x 3, trojice, 62 týmů

40. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Michal Hulec

49. místo – Milan Špitálský (PK Osika Plzeň), Eva Mrázová (PK Osika Plzeň), Jindra Hůrková (Bowle 09 Klatovy)

CENTROPE RAKOUSKO, trojice, 76 týmů

43. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Michal Hulec

Château Náměšť, trojice, 47 týmů

41. – 47. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Margita Malá (FRAPECO)

Pohár města Nepomuku, dvojice, 6 týmů

1. místo – Lucie Kovářová, Martin Kubeš

4. místo – Michal Klasna, Martin Macháček

5. místo – Karolína Vítovcová, Jindra Hůrková

Jarní turnaj Klatovy, dvojice, 9 týmů

1. místo – Lucie Kovářová, Luboš Soukup

2. místo – Tadeáš Loužek, Martin Rozhoň (PK Chocenice)

3. místo – Martin Macháček, Michal Hulec

4. místo – Miloslav Bořánek, Jindra Hůrková

5. místo – Jaroslav Sedlák (PK Nepomuk), Petr Hnojský (PK Zavlekov)

6. místo – Lucie Hůrková, Jindřich Hůrka

7. místo – Radka Dolná, Karel Baroch (PK Nepomuk)

8. místo – Robert Töpfer, Dana Töpferová (PK Budětice)

9. místo – Vítězslav Novotný, Věra Mikulášková

Koule Elišky Přemyslovny, Nymburk, dvojice, 72 týmů

23. místo – Pavel Palas (UBU Únětice), Zdeněk Hulec (Bowle 09)

Prvomájový Lipnický turnaj, trojice, 52 týmů

20. místo – Lucie Hůrková, Miloslav Bořánek, Jindra Hůrková

47. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Margita Malá (FRAPECO)

Velikonoční vejce, Vojnův Městec, dvojice, 83 týmů

59. místo – Zdeněk Hulec (Bowle 09 Klatovy), Margita Malá (FRAPECO)

75. místo – Jindřich Hůrka, Lucie Hůrková

Zavlekovská koule 1, dvojice, 7 týmů

4. místo – Jindřich Hůrka, Miloslav Bořánek

5. místo – Martin Macháček, Michal Klasna

Jarní turnaj Dobřany, dvojice, 9 týmů

1. místo – Jiří Salva (Bowle 09 Klatovy), Ladislav Khás (PK Dobřany)

3. místo – Michal Klasna, Martin Macháček

7. místo – Alena Polívková, Martina Salvová

Jarní Lipnické koule,trojice, 55 týmů

35. místo – Zdeněk Hulec (Bowle 09 Klatovy), Michal Hulec (Bowle 09 Klatovy), Milan Špitálský (PK Osika Plzeň)

Světový den koulí Ořech, dvojice, 52 týmů

13. místo – Zdeněk Hulec (Bowle 09 Klatovy), Margita Malá (FRAPECO)

Zimní kolovský turnaj II. ročník Kolová, trojice, 31 týmů

10. místo – Milan Špitálský (PK Osika Plzeň), Eva Mrázová (PK Osika Plzeň), Jindra Hůrková (Bowle 09 Klatovy)

25. místo – Jindřich Hůrka, Lucie Hůrková, Zdeněk Hulec

Zimní ubuliga 2018/2019, turnaj klubů, 32 týmů

9. – 12. místo Bowle 09 Klatovy

Neuvěřitelně vyrovnaná byla skupina “D” a o všem důležitém rozhodoval vzájemný zápas, skóre nebo dokonce minitabulka! O prvním místě mezi Sebranci a Saharou “B” rozhodly pouhé dva body ve skóre vzájemného zápasu. Radovali se Sebranci kapitána Jiřího Koreše. Na třetí místo a tím i do osmifinále se díky skvěle odehranému druhému hracímu dni tím nejtěsnějším možným způsobem protlačil nováček z Klatov.