Turnaje 2019

Golden Cup Klatovy, jednotlivci, 14 hráčů

1. místo – Vladislav Khás (PK Dobřany)

2. místo – Luboš Soukup

3. místo – Miloslav Bořánek

4. místo – Jindra Hůrková

5. místo – Lucie Kovářová

6. místo – Jindřich Hůrka

7. místo – Karolína Vítovcová

8. místo – Karel Loužek (PK Chocenice)

9. místo – Jaromír Vopat (Plzeň)

10. místo – Věra Mikulášková

11. místo – Jan Opalecký (Plzeň)

12. místo – Vítězslav Novotný

13. místo – Štěpán Loužek (PK Chocenice)

14. místo – Viktor Fiala (Plzeň)

O pohár CdP Loděnice, trojice, 45 týmů

20. místo – Zdeněk Hulec, Margita Malá (FRAPECO), Jaroslav Felčárek (FRAPECO)

28. místo – Lucie Hůrková, Pavel Pachla (AURA Havlíčkův Brod), Josef Bartoš
(CHRUPEK Chrudim)

Svatováclavské dukáty, dvojice, 51 týmů

13. místo – Zdeněk Hulec, Jaroslav Felčárek (FRAPECO)

42. místo – Lucie Hůrková, Margita Malá (FRAPECO)

Grand prix Labe, trojice, 43 týmů

39. místo – Zdeněk Hulec, Jaroslav Felčárek (FRAPECO), Margita Malá (FRAPECO)

Tour de Nepomuk 2019, 32 hodnocených hráčů

2. místo – Lucie Kovářová, 105 bodů

5. místo – Martin Macháček, 47 bodů

8. místo – Jindra Hůrková, 42 bodů

9. místo – Jindřich Hůrka, 41 bodů

12. místo – Martin Kubeš, 37 bodů

13. místo – Miloslav Bořánek, 34 bodů

18.-20. místo – Karolína Vítovcová, 17 bodů

23.-25. místo – Michal Klasna, Věra Svobodová, 13 bodů

Nepomucká koule, jednotlivci, 14 hráčů

5. místo – Jindra Hůrková

6. místo – Jindřich Hůrka

9. místo – Lucie Kovářová

Noční turnaj Dobřany, dvojice, 12 týmů

2. místo – Petr Rosa, Jindřich Hůrka

4. místo – Martin Macháček, Vladislav Khás (PK Dobřany)

5. místo – Veronika Rosa, Jindra Hůrková

MČR 2 x 2, B turnaj, dvojice, 90 týmů

69. místo – Lucie Hůrková, Jindřich Hůrka

90. místo – Lucie Kovářová, Jindra Hůrková

Jardův turnaj s překvapením v Klatovech, dvojice, 9 týmů

1. místo – Jakub Konšel (POP Praha), Lucie Štulcová (PK Dobřany)

2. místo – Evička Štulcová (PK Dobřany), Lucie Kovářová (PK Klatovy)

3. místo – David Štulc (PK Dobřany), Jindřich Hůrka (PK Klatovy)

4. místo – Věra Mikulášková (PK Klatovy), Petr Hnojský (PK Zavlekov)

5. místo – Jindra Hůrková (PK Klatovy), Pavel Křesák (PK Zavlekov)

6. místo – Miluška Štulcová (PK Dobřany), Karel Křesák (PK Zavlekov)

7. místo – Karolína Vítovcová (PK Klatovy), Zdeněk Duban (PK Dobřany)

8. místo – Honzík Štulc (PK Dobřany), Martin Macháček (PK Klatovy)

MČR 2×2 MIX, dvojice, 51 týmů

16. místo – Lucie Kovářová, Jindřich Hůrka

40. místo – Lucie Hůrková, Pavel Fereš (PK 1293 Vojnův Městec)

50. místo – Jindra Hůrková, David Hanák (Orel Řečkovice)

Turnoi d´Svijany, dvojice, 13 týmů

1. místo – Martin Macháček, Miloslav Bořánek

6. místo – Věra Mikulášková, Vítězslav Novotný

Zavlekovská koule, dvojice, 10 týmů

4. místo – Karolína Vítovcová, Jindra Hůrková

6. místo – Miloslav Bořánek (Bowle 09 Klatovy), Václav Lašek (PK Kolinec)

7. místo (vítěz B turnaje) – Michal Hulec, Martin Macháček

Grand prix Mariánských lázní, trojice, 39 týmů

21. místo – Zdeněk Hulec, Jaroslav Felčárek (FRAPECO), Margita Malá (FRAPECO)

24. místo – Lucie Hůrková, Adéla Mrázová (PK Osika Plzeň), Václav Mráz (PK Osika Plzeň

Kolovská koule, dvojice, 52 týmů

16. místo – Jindra Hůrková, Miroslav Šplíchal (PC Kolová)

40. místo – Zdeněk Hulec, Margita Malá (FRAPECO)

43. místo – Michal Hulec, Jindřich Hůrka

Vo Jarinovy koule, 23. ročník, trojice, 25 týmů

9. místo – Lucie Hůrková, Zdeněk Hulec, Michal Hulec

Memoriál CdP Loděnice, dvojice, 46 týmů

2. místo – Zdeněk Hulec (PK Klatovy), Jaroslav Felčárek (FRAPECO)

21. místo – Michal Hulec, Jindřich Hůrka

42. místo – Lucie Hůrková, Jindra Hůrková

MČR 1 x 1, jednotlivci, 138 týmů

65. – 90. místo – Lucie Hůrková

91. – 134. místo – Zdeněk Hulec

Noční koulování Nepomuk, dvojice, 12 týmů

1. místo – Lucie Kovářová (PK Klatovy), Petr Hnojský (PK Zavlekov)

3. místo – Miloslav Bořánek, Martin Macháček

5. místo – Jindřich Hůrka (PK Klatovy), Pavel Jiráň (PK Nepomuk)

9. místo – Karolína Vítovcová, Jindra Hůrková

CENTROPE ČESKO, trojice, 123 týmů

41. místo – Karolína Vítovcová, Lucie Hůrková, Jindra Hůrková

105. místo – Lucie Kovářová, Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec

MČR 3 x 3, trojice, 62 týmů

40. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Michal Hulec

49. místo – Milan Špitálský (PK Osika Plzeň), Eva Mrázová (PK Osika Plzeň), Jindra Hůrková (Bowle 09 Klatovy)

CENTROPE RAKOUSKO, trojice, 76 týmů

43. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Michal Hulec

Château Náměšť, trojice, 47 týmů

41. – 47. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Margita Malá (FRAPECO)

Pohár města Nepomuku, dvojice, 6 týmů

1. místo – Lucie Kovářová, Martin Kubeš

4. místo – Michal Klasna, Martin Macháček

5. místo – Karolína Vítovcová, Jindra Hůrková

Jarní turnaj Klatovy, dvojice, 9 týmů

1. místo – Lucie Kovářová, Luboš Soukup

2. místo – Tadeáš Loužek, Martin Rozhoň (PK Chocenice)

3. místo – Martin Macháček, Michal Hulec

4. místo – Miloslav Bořánek, Jindra Hůrková

5. místo – Jaroslav Sedlák (PK Nepomuk), Petr Hnojský (PK Zavlekov)

6. místo – Lucie Hůrková, Jindřich Hůrka

7. místo – Radka Dolná, Karel Baroch (PK Nepomuk)

8. místo – Robert Töpfer, Dana Töpferová (PK Budětice)

9. místo – Vítězslav Novotný, Věra Mikulášková

Koule Elišky Přemyslovny, Nymburk, dvojice, 72 týmů

23. místo – Pavel Palas (UBU Únětice), Zdeněk Hulec (Bowle 09)

Prvomájový Lipnický turnaj, trojice, 52 týmů

20. místo – Lucie Hůrková, Miloslav Bořánek, Jindra Hůrková

47. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Margita Malá (FRAPECO)

Velikonoční vejce, Vojnův Městec, dvojice, 83 týmů

59. místo – Zdeněk Hulec (Bowle 09 Klatovy), Margita Malá (FRAPECO)

75. místo – Jindřich Hůrka, Lucie Hůrková

Zavlekovská koule 1, dvojice, 7 týmů

4. místo – Jindřich Hůrka, Miloslav Bořánek

5. místo – Martin Macháček, Michal Klasna

Jarní turnaj Dobřany, dvojice, 9 týmů

1. místo – Jiří Salva (Bowle 09 Klatovy), Ladislav Khás (PK Dobřany)

3. místo – Michal Klasna, Martin Macháček

7. místo – Alena Polívková, Martina Salvová

Jarní Lipnické koule,trojice, 55 týmů

35. místo – Zdeněk Hulec (Bowle 09 Klatovy), Michal Hulec (Bowle 09 Klatovy), Milan Špitálský (PK Osika Plzeň)

Světový den koulí Ořech, dvojice, 52 týmů

13. místo – Zdeněk Hulec (Bowle 09 Klatovy), Margita Malá (FRAPECO)

Zimní kolovský turnaj II. ročník Kolová, trojice, 31 týmů

10. místo – Milan Špitálský (PK Osika Plzeň), Eva Mrázová (PK Osika Plzeň), Jindra Hůrková (Bowle 09 Klatovy)

25. místo – Jindřich Hůrka, Lucie Hůrková, Zdeněk Hulec

Zimní ubuliga 2018/2019, turnaj klubů, 32 týmů

9. – 12. místo Bowle 09 Klatovy

Neuvěřitelně vyrovnaná byla skupina “D” a o všem důležitém rozhodoval vzájemný zápas, skóre nebo dokonce minitabulka! O prvním místě mezi Sebranci a Saharou “B” rozhodly pouhé dva body ve skóre vzájemného zápasu. Radovali se Sebranci kapitána Jiřího Koreše. Na třetí místo a tím i do osmifinále se díky skvěle odehranému druhému hracímu dni tím nejtěsnějším možným způsobem protlačil nováček z Klatov.