Turnaje 2018

O pohár CdP Loděnice

                                                                                     (trojice, 39 týmů)

31. místo – Lucie Hůrková, Jindra Hůrková, Jaroslav Kraus (PK Karlovy Vary)

36. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Michal Hulec

 

Golden Cup Klatovy 29. 9.

                                                                                       (jednotlivci, 11 hráčů)

1. místo – Jaroslav Kraus (PK Karlovy Vary)

2. místo – Lucie Kovářová

3. místo – Marie Hnojská (PK Zavlekov)

4. místo – Petr Hnojský (PK Zavlekov)

5. místo – Karolína Vítovcová

6. místo – Radka Dolná (PK Nepomuk)

7. místo – Miroslav Bořánek

8. místo – Věra Mikulášková

9. místo – Jindřich Hůrka

10. místo – Vítězslav Novotný

11. místo – Jindra Hůrková

 

Golden Prague Cup Ořech 22. 9.

                                                                                  (dvojice, 29 týmů)

15. místo – Jindra Hůrková, Karolína Vítovcová

17. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec

18. místo – Lucie Kovářová (PK Klatovy), Jaroslav Kraus (PK Karlovy Vary)

 

Pohár Euregia Egrensis 15. 9.

                                                                             (dvojice, 29 týmů)

12. místo – Jindřich Hůrka, Michal Hulec

 

Nepomucká koule 15. 9.

                                                                            (jednotlivci, 15 hráčů)

1. místo – Lucie Kovářová

2. místo – Zdeněk Hulec

5. místo – Miloslav Bořánek

13. místo – Jindra Hůrková

14.  místo – Karolína Vítovcová

15. místo – Lucie Hůrková

Tour de Nepomuk – 1. místo Zdeněk Hulec, 3. místo Lucie Kovářová

 

Zavlekovská koule 8. 9.

                                                                        (dvojice, 18 týmů)

2. místo – Lucie Kovářová (PK Klatovy), Jaroslav Kraus (PK Karlovy Vary)

6. místo – Věra Mikulášková, Vítězslav Novotný

7. místo – Martina Salvová, Jiří Salva

9. místo – Jindra Hůrková, Karolína Vítovcová

 

Podzimní bombardér Havlíčkův Brod 8. 9.

                                                                   (trojice, 13 týmů)

5. – 8. místo: Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Michal Hulec

 

O pohár města Brna – VARS Cup 1. 9.

                                                               (trojice, 64 týmů)

58. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Michal Hulec

 

Noční turnaj Dobřany 25. 8.

                                                          (dvojice, 11 týmů)

3. místo – Martina Salvová, Miloslav Bořánek

4. místo – Jiří Salva (PK Klatovy), Vladislav Khás (PK Dobřany)

5. místo – Jindra Hůrková, Karolína Vítovcová

 

GEKON – O křišťálovou tašku Loděnice 25. 8.

                                                         (trojice, 18 týmů)

8. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Michal Hulec

 

Grand prix Labe Vědomice 18. 8.

                                                      (trojice, 60 týmů)

19. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Michal Hulec

51. místo – Jaroslav Kraus, Eva Šoustková (LEAP Karlovy Vary), Jindra Hůrková (PK Klatovy)

 

Mozartovy koule Olomouc 11. 8.

                                                   (trojice, 38 týmů)

8. místo – Jindřich Hůrka, Lucie Hůrková, Zdeněk Hulec

 

Letní turnaj Klatovy 4. 8.

                                               (dvojice, 15 týmů)

1. místo – František Volenec, Renata Došková (PPA Pozorka)

2. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec

3. místo – Jiří Michovský, Martin Došek (PPA Pozorka)

4. místo – Martin Macháček, Michal Klasna

5. místo – Vladislav Khás (PK Dobřany), Jiří Salva (PK Klatovy)

6. místo – Lucie Kovářová (PK Klatovy), Jaroslav Kraus (PC Leap Karlovy Vary)

7. místo – Eva Štulcová, Jan Štulc (PK Dobřany)

8. místo – David Štulc, Jan Štulc jr. (PK Dobřany)

9. místo – Miloslav Bořánek (PK Klatovy), Pavel Štulc (PK Dobřany)

10. místo – Jindra Hůrková, Lucie Hůrková

11. místo – Jana Michovská, Jiří Michovský jr. (PPA Pozorka)

12. místo – Michal Hulec, Michal Hulec jr.

13. místo – Karel Baroch, Radka Dolná (PK Nepomuk)

14. místo – Věra Mikulášková, Martina Salvová

15. místo – Alena Polívková, Petr Polívka

 

Grand prix d’Austerlitz Slavkov 28. 7.

                                             (trojice, 62 týmů)

45. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Michal Hulec

 

Zavlekovská koule Zavlekov 21. 7.

                                           (dvojice, 12 týmů)

7. místo – Karolína Vítovcová, Jindra Hůrková

8. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec

 

Noční nepomucké koulování Nepomuk 14. 7.

                                        (dvojice, 7 týmů)

1. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec+Michal Hulec

2. místo – Jiří Salva (PK Klatovy), Vladislav Khás (PK Dobřany)

5. místo – Martin Macháček, Michal Klasna

6. místo – Jindra Hůrková, Karolína Vítovcová

 

Tournoi D Svijany Dobřany 14. 7.

                                        (dvojice, 12 týmů)

1. místo – Jindřich Hůrka, Michal Hulec

4. místo – Alena Polívková, Martin Macháček

6. místo – Věra Mikulášková, Vítězslav Novotný

10. místo – Jindra Hůrková (PK Klatovy), Lucie Hůrková (PK Klatovy)/Zdeněk Hájek (PK Dobřany)

 

Kolovská koule Kolová 6. 7.

                                      (dvojice, 32 týmů)

23. místo – Michal Hulec, Jindřich Hůrka

25. místo – Miloslav Bořánek, Jindra Hůrková

 

Vo Jarinovy koule Hartvíkovice 30. 6.

                                  (trojice, 39 týmů)

9. – 16. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Michal Hulec

 

MČR 1 x 1 Vědomice 23. 6.

                                (jednotlivci, 159 hráčů)

65. – 100. místo – Michal Hulec

 

Memoriál CdP Loděnice 16. 6.

                                   (dvojice, 51 týmů)

49. místo – Jindra Hůrková, Michal Hulec

 

Starostovo jarní koulení Cheb 9. 6.

                                (dvojice, 22 týmů)

4. místo – Jindra Hůrková, Karolína Vítovcová

10. místo – Zdeněk Hulec, Jindřich Hůrka

 

Mistrovství ČR 3 x 3 Kolová 2. 6.

                              (trojice, 56 týmů)

21. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec, Michal Hulec

37. místo – Lucie Kovářová (PK Klatovy), Eva Mrázová (Osika Plzeň), Milan Špitálský (Osika Plzeň)

55. místo – Karolína Vítovcová (PK Klatovy), Jindra Hůrková (PK Klatovy), Miroslav Přibyl (Osika Plzeň)

 

Bowle cup Klatovy 26. 5.

                            (dvojice, 10 týmů)

       1. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec

      2. místo – Petr Hnojský, Marie Hnojská (PK Zavlekov)

      3. místo – Věra Mikulášková (PK Klatovy), Jaroslav Kraus (Leap Karlovy Vary)

      4. místo – Lucie Kovářová, Michal Hulec

      5. – 6. místo – Hana Hosnedlová (PK Klatovy), Milan Špitálský (PK Zavlekov)   
                                 Martin Macháček, Michal Klasna
      7. – 8. místo – Miroslav Bořánek, Alena Polívková
                                 Radka Dolná, Adam Vincour (PK Nepomuk)
      9. – 10. místo – Jindra Hůrková, Karolína Vítovcová
                                   Karel Baroch, Prokop (PK Nepomuk)

 

Centrope Česko Liblice 19. 5.

                           (trojice, 119 týmů)

63. místo – Lucie Kovářová (PK Klatovy), Jaroslav Kraus (Leap Karlovy Vary), Miroslav Přibyl (Osika Plzeň)

113. místo – Jindřich Hůrka, Karolína Vítovcová, Zdeněk Hulec

 

Pohár města Nepomuka 5. 5.

                          (dvojice, 10 týmů)

       1. místo – Lucie Kovářová (PK Klatovy), Petr Hnojský (PK Zavlekov)

      3. místo – Jindra Hůrková, Karolína Vítovcová

      4. místo – Jindřich Hůrka, Zdeněk Hulec

      5. místo – Marie Hnojská (PK Zavlekov), Michal Hulec (PK Klatovy)

      6. místo – Veronika Rosa, Petr Rosa

      8. místo – Věra Mikulášková, Michal Klasna

 

GRAND PRIX CHEB 28. 4.

                          (dvojice, 61 týmů)

42. místo – Karolína Vítovcová, Jindra Hůrková

49. místo – Lucie Kovářová, Jindřich Hůrka

 

Amatér Cup Dobřany 28. 4.

                        (dvojice, 15 týmů)

2. místo – Marie Hnojská (PK Zavlekov), Michal Hulec (PK Klatovy)

4. místo – Alena Polívková, Miloslav Bořánek

6. místo – Lucie Hůrková, Zdeněk Hulec

7. místo – Michal Klasna, Martin Macháček

 

Jarní turnaj Klatovy 7. 4.

                       (dvojice, 13 týmů)

1. místo – Petr Hnojský, Karel Křesák (PK Zavlekov)

2. místo –  Zdeněk Hulec, Jindřich Hůrka (PK Klatovy)

3. místo – Miloslav Bořánek, Jaroslav Kraus (PK Klatovy – PC Leap Karlovy Vary)

4. místo – Jiří Holec, Jaroslav Sedlák (PK Nepomuk)

5. místo – Karolína Vítovcová, Jindra Hůrková (PK Klatovy)

6. místo   Lucie Kovářová, Martin Kubeš (PK Klatovy)

7. místo – Veronika Rosa, Michal Hulec (PK Klatovy)

8. místo – Věra Mikulášková, Vítězslav Novotný (PK Klatovy)

9. místo – Alena Polívková, Marie Hnojská (PK Klatovy – PK Zavlekov)

10. místo –  Zdeněk Duban, Josef Harant (PK Dobřany)

11. místo – Karel Baroch, Jana Barochová (PK Nepomuk)

12. místo – Martin Macháček, Michal Klasna (PK Klatovy)

13. místo – Jana Šmatová, Jan Pešek (Kdyně)

 

Jarní turnaj Dobřany 24. 3.

                       (dvojice, 10 týmů)

1. místo – Lucie Kovářová, Jindřich Hůrka

3. místo –  Martin Macháček, Michal Klasna

4. místo – Jindra Hůrková, Karolína Vítovcová