BOWLE CUP 2013

BULODROM U LVA, KLATOVY
sobota 13. července 2013
POČET ÚČASTNÍKŮ: 12 DVOJIC (přehled viz tabulka níže)
ŘEDITEL TURNAJE: K.V. Vondráček
HLAVNÍ ROZHODČÍ: Miloslav Bořánek
AUTORKA POHÁRŮ: Hana Přerostová (originální keramické)
PREZENCE, OBČERSTVENÍ, PŘÍPRAVA AKCE (mimo výše uvedené): J. Hůrka, P. Rosa, V. Rosa, D. Hubený, A. Polívková, J. Salva, L. Kovářová, P. Hosnedl, nečlen J. Kraus a RESTAURACE LEV
CENY: poháry, diplomy, pouťové koláče, košonky
PARTNER TURNAJE: Pekařství Na Rybníčkách Klatovy
ZVLÁŠTNÍ PODĚKOVÁNÍ patří Ivaně Strnadové, za poskytnutí hlíny a vypalovací pece..:-)

VÝSLEDKY:

1. místo: tým DE LUXE – E. Mrázová, M. Špitálský, PK Osika Plzeň
2. místo: tým SAHU – J. Hůrka, J. Salva, PK Bowle09 Klatovy
3. místo: tým STAŘÍCI – P. Hnojský, K. Křesák, PC Sokol Zavlekov

4. místo: tým SOBOLOVÉ – E. Přibylová, M. Přibyl, PK Osika Plzeň
5. místo: tým HOPÍCI – H. Přerostová, P. Hosnedl, PK Bowle09 Klatovy
6. místo: tým TYGŘI DŽUNGLE – Z. Duban, V. Khás, PC Dobřany
7. místo – vítěz “B” turnaje: tým KLOBOUCI – M. Janda, R. Švácha, PK Sokol Chocenice
8. místo: tým YARO – P. Rosa, K.V. Vondráček, PK Bowle09 Klatovy
9. místo: tým FRANCE – J.-M. Dobez, J.-M. Martinez, bez klub. přísl.
10. místo: tým DAVON – I. Ivicová, J. Kraus, bez klub. přísl. a PK Osika Plzeň
11. místo: tým KLEPETA – L. Kovářová, M. Bořánek, PK Bowle09 Klatovy
12. místo: tým ÚSTAVÁCI – J. Harant, R. Rieckel, PC Dobřany

diváků: cca 15 stálých a 100  a více procházivších
počasí: teplo, slunečno, skoro jasno

PŘIHLÁŠENÍ NA BOWLE CUP 2013

TÝMJMÉNAKLUBLICENCE
SobolovéPřibyl Miroslav
Přibylová Eva
PK Osika Plzeň
PK Osika Plzeň
A
A
YaRoRosa Petr
Vondráček K.V.
Bowle09 Klatovy
Bowle09 Klatovy
N
N
KlepetaBořánek Miloslav
Kovářová Lucie
Bowle09 Klatovy
Bowle09 Klatovy
N
N
HopíciHosnedl Petr
Přerostová Hana
Bowle09 Klatovy
Bowle09 Klatovy
N
N
...Hubený Daniel
Polívková Alena
Bowle09 Klatovy
Bowle09 Klatovy
N
N
FranceDobez Jean-Marc
Martinez Jean-Michel
bez klub. přísl.
bez klub. přísl.
N
N
Tygři DžungleDuban Zdeněk
Khás Vladislav
PC Dobřany
PC Dobřany
N
N
ÚstaváciHarant Josef
Rieckel Rudolf
PC Dobřany
PC Dobřany
N
N
De LuxeMrázová Eva
Špitálský Milan
PK Osika Plzeň
PK Osika Plzeň
A
A
StaříciHnojský Petr
Křesák Karel
PC Sokol Zavlekov
PC Sokol Zavlekov
N
N
KlobouciJanda Miroslav
Švácha Rudolf
PK Sokol Chocenice
PK Sokol Chocenice
N
N
SaHuHůrka Jindřich
Salva Jiří
Bowle09 Klatovy
Bowle09 Klatovy
N
N
DAVONIvicová Ivona
Kraus Jaroslav
bez klub. přísl.
PK Osika Plzeň
N
A
14
15
16
17
18
19
20
limit počtu týmů: 20 doublettes
1. čtyři týmy s licencí budou v zákl. skupinách nasazené bez losu