turnaje 2014

AKTUÁLNÍ INTERNÍ ŽEBŘÍČEK NALEZNETE NA KONCI TÉTO STRÁNKY
TURNAJŮ V ROCE 2014 S ÚČASTÍ BOWLE 09: aktuálně k 25.10. – 32 turnajů

PODZIMNÍ KOULE
25.10.2014, Kolová, turnaj dvojic, 28 týmů

17. místo – tým Bořánek M., Vondráček K.V.
systém turnaje:
základní 5 kola švýcar, pavouk 8, ostatní pořadí dle švýcar
typ Bowle09 – REGIONÁL

ZAVLEKOVSKÁ KOULE III.
18.10.2014, Zavlekov, turnaj dvojic, 12 týmů

2. místo – tým Salva J., Baroch K. (nečlen)
5. místo – tým Mikulášková V., Vondráček K.V.
7. místo – tým Kovářová L., Krous J. (nečlen)
10. místo – tým Aiznerová P., Novotný V.
systém turnaje:
3 zákl. skupiny, 2. A finálové a 2 B skupiny, dohrávka pořadí
typ Bowle09 – LOCAL

individuální klasifikace série Zavlekovské koule 2014:

1. místo – Salva J.
7. místo – Vondráček K.V., 8. místo – Hůrka J., … etc.

O POHÁR CdP LODĚNICE
4.10.2014, Loděnice, turnaj trojic, 51 týmů

12. místo – tým Kovářová L., Kraus J., Špiclová A. (nečleni)
28. místo – tým Hůrka J., Salva J., Mráz V. (nečlen)
30. místo – tým Hosnedl P., Přerostová H., Vondráček K.V.
systém turnaje:
zákl. 5 kol švýcar, postup 16 k.o., dohrávka pořadí
typ Bowle09 – PRESTIGE

MISTROVSTVÍ ČR 55+ (senioři)
28.9.2014, Praha, turnaj trojic, 21 týmů

16. místo – tým Hůrka J., Janík M., Kraus J. (nečleni)
systém turnaje:
základní 4 kola švýcar, pavouk 8, ostatní dohrávka o pořadí
typ Bowle09 – MČR

GRAND PRIX EGRENSIS
20.9.2014, Cheb, turnaj dvojic, 43 týmů

9.-16. místo – tým Aiznerová P., Vondráček K.V.
14. místo po z.č.  (3 výhry, 1 prohra), vyřazeni v osmifinále
30. místo – tým Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
30. místo po z.č. (1 výhra, 1 výhra kontum., 2 prohry)
32. místo – tým Hůrka J., Salva J.
32. místo po z.č. (2 výhry, 2 prohry)
systém turnaje:
zákl. 4 kola švýcar, postup 16 k.o., pořadí se nedohrávalo
typ Bowle09 – PRESTIGE

MČR – střelba na přesnost
14.9.2014, Vědomice, turnaj jednotlivců, 53 týmů

24-26. místo – tým Hůrka J.
systém turnaje:
dle pravidel MS ve střelbě, postup prvních 20 hráčů
typ Bowle09 – MČR

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 1×1
13.9.2014, Vědomice, turnaj jednotlivců, 123 týmů

114. místo – tým Salva J.
118. místo – tým Hůrka J.
systém turnaje:
zákl. 4 kola švýcar, k.o. 64/32/16
typ Bowle09 – MČR

CHOCENICKÝ ŠOUPÁK
6.9.2014, Chocenice, turnaj dvojic, 7 týmů

1. místo – tým Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
3. místo – tým Hůrka J., Salva J.
5. místo – tým Aiznerová P., Bořánek M.
systém turnaje:
utkání každý s každým, pořadí dle výher a skóre
typ Bowle09 – LOCAL

BON JOUR PÉTANQUE 2014
30.8.2014, Klatovy, bulodrom u Lva

MINI TURNAJ TROJIC, 4 týmy každý s každým
1. místo – Hosnedl P., Přerostová H., Šimůnková T.
2. místo – Aiznerová P., Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
3. místo – Hůrka J., Mikulášková V., Salva J.
4. místo – Khás V., Štulc P., Štulcová M. (Dobřany)
KLATOVSKÝ PLASÉR, soutěž v umisťování, 12 hráčů
1. místo – Přerostová Hana (Bowle09 Klatovy)
KLATOVSKÝ ŠUTÉR, soutěž ve vyrážení, 14 hráčů
1. místo – Khás Vladislav (PC Dobřany)
typ Bowle 09 – LOCAL (turnaj členům neklasifikován)

NOČNÍ DOBŘANSKÝ TURNAJ
23.8.2014, Dobřany, turnaj dvojic, 12 týmů

4. místo – tým Bořánek M., Vondráček K.V.
9.-12.. místo – tým Aiznerová P., Sloup O. (nečlen)
9-12. místo – tým Hůrka J., Salva J.
9.-12. místo – tým Mikulášková V., Novotný V.
systém turnaje:
4 zákl. skupiny, k.o. pavouk prvních osmi, ostatní bez dohrávky
typ Bowle09 – LOCAL

2. NOČNÍ NEPOMUCKÝ TURNAJ
16.8.2014, Nepomuk, turnaj dvojic, 10 týmů

3. místo – tým Hůrka J., Salva J.
6. místo – tým Polívková A., Salvová M.
systém turnaje:
dvě zákl. skupiny, dohrávka pořadí
typ Bowle09 – LOCAL

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2×2 MIXY
9.8.2014, Vojnův Městec, turnaj smíš. dvojic, 74 týmů

54. místo – tým Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
systém turnaje:
základní 5 kola švýcar, pavouk 16, ostatní dohrávka o pořadí
typ Bowle09 – MČR

POHÁR MĚSTA NEPOMUKA
2.8.2014, Nepomuk, turnaj dvojic, 6 týmů

3. místo – tým Salva J., Šimůnek Z. (nečlen)
5. místo – tým Aiznerová P., Vondráček K.V.
systém turnaje:
utkání každý s každým, pořadí dle výher a skóre
typ Bowle09 – LOCAL

GEKON – O křišťálovou tašku
2.8.2014, Loděnice, turnaj trojic, 46 týmů

13. místo – tým Hůrka J., Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
systém turnaje:
základní 4 kola švýcar, pavouk 16, ostatní dohrávka
typ Bowle09 – REGIONÁL

ZAVLEKOVSKÁ KOULE II.
26.7.2014, Zavlekov, turnaj dvojic, 13 týmů

1. místo – tým Hůrka J., Salva J.
3. místo – tým Hosnedl P., Přerostová H.
10. místo – tým Vondráček K.V., Bočkayová M. (nečlenka)
systém turnaje:
4 zákl. skupiny, dvě A skupiny + o pořadí, B každý s každým
typ Bowle09 – LOCAL, rozhodčí K.V. Vondráček

SNACK PIVNICE CUP
19.7.2014, Dobřany, turnaj dvojic, 12 týmů

2. místo – tým Bořánek M., Vondráček K.V.
systém turnaje:
4 zákl. skupiny, k.o. prvních osmi, finálová skup. 4 týmů
typ Bowle09 – LOCAL

BOWLE CUP 2014 – “O pouťové koláče”
12.7.2014, Klatovy, turnaj dvojic, 20 týmů

4. místo – tým Hůrka J., Salva J.
7. místo – tým Vondráček K.V., Baroch K. (nečlen)
9.-20. místo – tým Bořánek M., Polívková A.
9.-20. místo – tým Hosnedl P., Přerostová H.
9.-20. místo – tým Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
systém turnaje:
4 zákl. skupiny, dvě A a dvě B skupiny, dohrávka o pořadí v A
typ Bowle09 – LOCAL

GRAND PRIX MARIÁNSKÝCH LÁZNÍ
5.7.2014, Mariánské Lázně, turnaj trojic, 37 týmů

33. místo – tým Bořánek M., Hůrka J., Salva J.
34. místo – tým Kovářová L., Felčárek J., Kraus J. (nečleni)
36. místo – tým Vondráček K.V., Přibyl M., Přibylová E. (nečleni)
systém turnaje:
4 kola švýcar, k.o. 16, bez dohrávky, “B” turnaj
typ Bowle09 – PRESTIGE

GRAND PRIX ML – doprovodný turnaj
5.7.2014, Mariánské Lázně, turnaj trojic, 20 týmů

8. místo – tým Bořánek M., Hůrka J., Salva J.
10. místo – tým Kovářová L., Felčárek J., Kraus J. (nečleni)
18. místo – tým Vondráček K.V., Přibyl M., Přibylová E. (nečleni)
systém turnaje:
základní 3 kola švýcar – určila pořadí
typ Bowle09 – DOPROVODNÝ

MČR ŽENY – kvalifikace na MS (3×3+1)
28.6.2014, Loděnice, turnaj trojic, 15 týmů

5.-8. místo – Kovářová L. v týmu Osiky Plzeň (Mrázová, Radoušová, Špiclová)
systém turnaje:
skupiny na dvě prohry, pavouk bez dohrávky
typ Bowle09 – MČR

CHATEAU LIBLICE – CENTROPE CUP ČESKO
21.6.2014, Liblice-Mělník, turnaj trojic, 81 týmů

74. místo – tým Kovářová L., Vondráček K.V., Kraus J. (nečlen)
81. místo – tým Aiznerová P., Bořánek M., Hůrka J.
systém turnaje:
základní 5 kol švýcar, pavouk 16, ostatní pořadí bez dohrávky
typ Bowle09 – CENTROPE (mezinárodní)

CHATEAU LIBLICE – doprovodný turnaj
21.6.2014, Liblice-Mělník, turnaj trojic, 28 týmů

9. místo – tým Aiznerová P., Bořánek M., Hůrka J.
17. místo – tým Kovářová L., Vondráček K.V., Kraus J. (nečlen)
systém turnaje:
základní 3 kola švýcar – určila pořadí
typ Bowle09 – DOPROVODNÝ

MEMORIÁL CdP LODĚNICE
7.6.2014, Loděnice, turnaj dvojic, 53 týmů

6. místo – tým Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
28. místo – tým Aiznerová P., Pláničková J.
51. místo – tým Hůrka J., Vondráček K.V.
systém turnaje:
základní 4 kola švýcar, pavouk 16, ostatní dohrávka o pořadí
typ Bowle09 – REGIONÁL

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 3×3
31.5.2014, Praha – Trója, turnaj trojic, 69 týmů

16. místo – tým Bořánek M., Hůrka J., Vondráček K.V.
systém turnaje:
skupiny na dvě prohry, A pavouk 32, dohrávka pavouk B a C
typ Bowle09 – MČR

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2×2
17.5.2014, Vědomice, turnaj dvojic, 78 týmů

55. místo – tým Hůrka J., Přerostová H.
59. místo – tým Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
77. místo – tým Bořánek M., Vondráček K.V.
systém turnaje:
základní 4 kola švýcar, pavouk 32, ostatní dohrávka o pořadí
typ Bowle09 – MČR

ZAVLEKOVSKÁ KOULE I.
10.5.2014, Zavlekov, turnaj dvojic, 16 týmů

3. místo – tým Aiznerová P., Vondráček K.V.
4. místo – tým Hůrka J., Salva J.
13. místo – tým Polívková A., Salvová M.
16. místo – tým Hosnedl J., Šimůnková T.
systém turnaje:
4 zákl. skupiny, dvě A a dvě B skupiny, dohrávka o pořadí
typ Bowle09 – LOCAL, rozhodčí K.V. Vondráček

KARLŮV JARNÍ POHÁR
3.5.2014, Loděnice, turnaj jednotlivců, 49 týmů

14. místo – tým Bořánek M.
35. místo – tým Vondráček K.V.
39. místo – tým Hůrka J.
47. místo – tým Salva J.
systém turnaje:
4 kola švýcar, k.o. pavouk 16,  skupiny po 4 – dohrávka o pořadí
typ Bowle09 – REGIONÁL

PÉTANQUE VÍKEND
3.5.2014, Nepomuk, turnaj dvojic, 11 týmů

8. místo – tým Aiznerová P., Přerostová H.
systém turnaje:
zákl. skupiny, k.o. pavouk prvních osmi.
typ Bowle09 – LOCAL

AMATÉR CUP – 10. ročník
1.5.2014, Dobřany, turnaj dvojic, 10 týmů

1. místo – tým Kovářová L., Vondráček K.V.
systém turnaje:
3 zákl. skupiny, k.o. prvních šesti, finálová skup. 3 týmů, ostatní dohrávka pavoukem
typ Bowle09 – LOCAL

KOULE BARONA PRÁŠILA
26.4.2014, Ořech u Prahy, turnaj dvojic, 62 týmů

23. místo – tým Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
27. místo – tým Hůrka J., Salva J.
33.-62. místo – tým Polívková A., Salvová M.
systém turnaje:
základní 4 kola švýcar, pavouk 32, ostatní dohrávka v “B” turnaji
typ Bowle09 – REGIONÁL

SAHARSKÝ POHÁR
12.4.2014, Vědomice, turnaj dvojic, 59 týmů

25. místo – tým Bořánek M., Vondráček K.V.
58. místo – tým Aiznerová P., Hůrka J.
systém turnaje:
5 kola švýcar, k.o. pavouk 16, ostatní skupiny po 4 – dohrávka o pořadí
typ Bowle09 – REGIONÁL

NAKASHI CUP
29.3.2014, Loděnice, turnaj dvojic, 52 týmů

4. místo – tým Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
41. místo – tým Bořánek M., Vondráček K.V.
systém turnaje:
4 kola švýcar, k.o. pavouk 16, ostatní skupiny po 4 – dohrávka o pořadí
typ Bowle09 – REGIONÁL

JARNÍ TURNAJ
22.3.2014, Dobřany, turnaj dvojic, 11 týmů

2. místo – tým Pláničková J., Vondráček K.V.
3. místo – tým Kovářová L., Soukup L.
5. místo – tým Polívková A., Salvová M.
8.-11. místo – tým Aiznerová P., Salva J.
systém turnaje:
3 zákl. skupiny, k.o. prvních šesti, finálová skup. 3 týmů, ostatní dohrávka pavoukem
typ Bowle09 – LOCAL

SVĚDEK – SVĚTOVÝ DEN KOULÍ
8.3.2014, Ořech u Prahy, turnaj dvojic, 39 týmů

4. místo – tým Bořánek M., Vondráček K.V.
19. místo – tým Kovářová L., Kraus J. (nečlen)
32. místo – tým Hůrka J., Salva J.
systém turnaje:
4 kola švýcar, k.o. skupiny po 4 – dohrávka o pořadí
typ Bowle09 – REGIONÁL

INTERNÍ ŽEBŘÍČEK BOWLE09 - 2014

POŘADÍ
k 31.10.
JMÉNOTURNAJŮZA ÚČASTZA UMÍSTĚNÍCELKEM
1.Hůrka J.21300694994
2.Kovářová L.17240742982
3.Vondráček K.V.21270660930
4.Bořánek M.13170512682
5.Salva J.16200376576
6.Aiznerová P.11140226366
7.Přerostová H.570136206
8.Polívková A.55078128
9.Hosnedl P.34080120
10.Salvová M.44064104
11.Pláničková J.2207292
12.Mikulášková V.2202242
13.Novotný V.2201232
14.-15.Hosnedl J.110212
14.-15.Šimůnková T.110212
16.-18.Čermáková M.
16.-18.Rosa P.
16.-18.Rosa V.
--Soukup L.neklas.poz. čl.
--Vopavová B.neklas.poz. čl.
tabulka A - klasifikace účasti a výsledků členů

jednotlivá umístění 2014 a srovnání...

JMÉNO
JEDNOTLIVÁ UMÍSTĚNÍ
pořadí.(počet týmů na turnaji)
SROVNÁNÍ 2013
umístění / turnajů
SROVNÁNÍ 2012
umístění / turnajů
SROVNÁNÍ 2011
umístění / turnajů
Aiznerová P.9./8.-11./(11)-58.(59)-8.(11)-3.(16)-28.(53)-81.(81)-9.(28)-5.(6)-10./9.-12./(12)-5.(7)-12./9.-16./(43)-10.(12)11. / 3nn
Bořánek M.4.(39)-41.(52)-25.(59)-14.(49)-77.(78)-16.(69)-81.(81)-9.(28)-33.(37)-8.(20)-14./9.-20./20-2.(12)-4.(12)-5.(7)-17.(28)3. / 122. / 113. / 4
Čermáková M.- / 0- / 0- / 0
Hosnedl J.16.(16)10. / 310. / 2- / 0
Hosnedl P.14./9.-20./20-3.(13)-30.(51)7. / 68. / 44. / 4
Hůrka J.32.(39)-58.(59)-27.(62)-39.(49)-4.(16)-55.(78)-16.(69)-51.(53)-81.(81)-9.(28)-33.(37)-8.(20)-4.(20)-1.(13)-13.(47)-3.(10)-10./9.-12./(12)-3.(7)-118.(123)-25./24.-26./(53)-32.(43)-16.(21)-28.(51)4. / 104. / 56. / 2
Kovářová L.19.(39)-3.(11)-4.(52)-23.(62)-1.(10)-59.(78)-6.(53)-74.(81)-17.(28)-6./5.-8./(15)-34.(37)-10.(20)-14./9.-20./20-13.(47)-54.(74)-1.(7)-30.(43)-12.(51)-7.(12)2. / 125. / 6- / 0
Mikulášková V.10./9.-12./(12)-5.(12)nnn
Novotný V.10./9.-12./(12)-10.(12)nnn
Pláničková J.2.(11)-28.(53)- / 0- / 09. / 1
Polívková A.5.(11)-47./33.-62./(62)-13.(16)-14./9.-20./20-6.(10)13. / 111. / 17. / 1
Přerostová H.8.(11)-55.(78)-14./9.-20./20-3.(13)-30.(51)5. / 76. / 52. / 6
Rosa P.12. / 23. / 6- / 0
Rosa V.9. / 39. / 3- / 0
Salva J.32.(39)-9./8.-11./(11)-27.(62)-47.(49)-4.(16)-33.(37)-8.(20)-4.(20)-1.(13)-3.(6)-3.(10)-10./9.-12./(12)-3.(7)-114.(123)-32.(43)-28.(51)-2.(12)6. / 77. / 48. / 1
Salvová M.5.(11)-47./33.-62./(62)-13.(16)-6.(10)15. / 1- / 05. / 3
Soukup L.3.(11)8. / 6- / 1n
Šimůnková T.16.(16)- / 3nn
Vondráček K.V.4.(39)-2.(11)-41.(52)-25.(59)-1.(10)-35.(49)-3.(16)-77.(78)-16.(69)-51.(53)-74.(81)-17.(28)-36.(37)-18.(20)-7.(20)-2.(12)-10.(13)-5.(6)-4.(12)-12./9.-16./(43)-30.(51)-5.(12)-17.(28)1. / 141. / 151. / 7
Vopavová B.- / 0- / 0- / 0
tabulka B - členové abecedně

VYSVĚTLIVKY K TABULKÁM
TABULKA A: INTERNÍ ŽEBŘÍČEK BOWLE09 – klasifikuje se účast dle typu turnaje a umístění na turnaji.
Body za účast: turnaj typu Local a Regionál – 10 bodů; turnaj typu MČR, Centrope a Prestige – 20 bodů; turnaj typu Doprovodný – 0 bodů (klasifikuje se pouze umístění)
Body za umístění: poměrný dvojnásobek bodů podle počtu účastníků (příklad: na turnaji 16 týmů, tj. 1. místo 32 bodů, 2. místo 30 bodů atd., poslední místo vždy 2 body).
POŘADÍ URČUJE: 1. počet bodů celkem; 2. počet bodů za umístění
TABULKA B: ZÁPIS JEDNOTLIVÝCH UMÍSTĚNÍ – první číslo s tečkou značí dosažené umístění, číslo v závorce počet týmů na daném turnaji. Pokud nebylo stanoveno konečné pořadí, výpočet byl stanoven z prostředního a lepšího umístění mezi neklasifikovanými týmy. Anebo dle dostupných výsledků jedn. utkání – údaj v lomítkách.
TURNAJE DLE TYPU:
Local – turnaj místního významu, neuvedený na termínové listině asociace
MČR – podniky mistrovství České republiky (různé dle typu)
Centrope – mezinárodní uzavřený turnaj (hráči s licencí), v Česku 1 ze série 6 turnajů střední Evropy
Prestige – uzavřený turnaj (hráči s licencí) v rámci termínové listiny asociace
Regional – otevřený turnaj v rámci termínové listiny asociace
Doprovodný – zpravidla samostatný “B” turnaj nepostoupivších při některém z výše uvedených turnajů, klasifikován samostatně (body za pořadí) pokud je jako samostatný vyhlášen